OFE w Commercial Union

OFENiezależnie od tego w jakim się jest wieku, zawsze trzeba myśleć o przyszłości. Nigdy nie wiadomo jaki los nas czeka, warto więc na zapas zabezpieczyć siebie i swoich bliskich. Warto założyć sobie Otwarty Fundusz Emerytalny, gdyż dzięki temu można mieć zagwarantowaną bezpieczną i spokojną przyszłość.

Warto zdecydować się na OFE w Commercial Union, które obecnie nosi nazwę Aviva Commercial Union. Firma ta jest na rynku od 1992 roku i przez ten czas ciągle udoskonalała swoją ofertę, wychodząc naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom klientów.

OFE w Commercial Union jest stworzone dla wszystkich osób, które chcą mieć zagwarantowaną bezpieczną przyszłość w godnych warunkach. Decydując się na OFE Aviva, ma się stały dostęp do informacji o stanie swojego konta i środków na nim zgromadzonych a także fachową pomoc w razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości.

Otwarcie Otwartego Funduszu Emerytalnego w Commercial Union, jest niezwykle proste. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, przez co można zaoszczędzić wiele czasu. Wystarczy wejść na stronę Commercial Union i wypełnić stosowny formularz. Taka rejestracja online, jest niebywale wygodna i komfortowa i klienci taką możliwość bardzo doceniają.

Aby zawrzeć umowę, konieczne jest podanie numeru PESEL, bez tego umowa nie będzie mogła zostać zawarta. Umowę dostarczy nam kurier, którą możemy od razu podpisać i odesłać ją z powrotem, więc nie musimy się nigdzie fatygować. Pracownicy funduszu prześlą nasze dane do ZUS i po akceptacji z ich strony, składki będą przesyłane na nasze Otwarte Konto Emerytalne w Aviva.

My zaś otrzymamy list potwierdzający nasze przystąpienie do OFE, w którym będą podane wszelkie niezbędne dane do logowania się na swoim koncie emerytalnym. Osoba, która rozpoczyna pierwszą pracę, na przystąpienie do OFE ma 4 miesiące. Jeśli do tego czasu tego nie zrobi, wszystkie jej składki pozostaną w ZUS. Przystępując do OFE należy także pamiętać, że z naszego konta członkowskiego będzie co miesięcznie odciągana opłata za prowadzenie tego konta. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *