Aviva

Na początek mała reklama Aviva

Aviva Commercial Union, to firma znana i szeroko renomowana. Istnieje na rynku od 1992 roku, co pozwoliło jej nabyć duże doświadczenie w obsłudze klientów w każdym wieku. Ma bardzo bogatą ofertę dla klientów o różnych potrzebach. Proponuje ona ubezpieczenia wszelkiego typu a także Otwarty Fundusz Emerytalny Commercial Union.

Wyróżnienia Aviva

Aviva i jej propozycje, zostały wyróżnione dużą ilością nagród. Do nich między innymi należy tytuł najlepszego TFI 2010 i Złoty Portfel dla Aviva Investors Poland. Zwyciężyło też w rankingu instytucji finansowych „Rzeczpospolitej”.

W bogatej ofercie można znaleźć ubezpieczenia mieszkania, domu, podróży, samochodu, a także zdrowia i życia. Jak widać w ofercie tej każdy znajdzie coś dla siebie. Ubezpieczenia te można wykupić bez wychodzenia z domu, wystarczy wejść na ich stronę internetową i po zapoznaniu się szczegółowo z ofertą, wypełnić odpowiedni formularz na stronie.

Można tak zaoszczędzić wiele cennego czasu i nie trzeba nigdzie stać w kolejkach. Na wszelkie nasze pytania i wątpliwości, odnoszące się do ubezpieczeń, pracownicy Aviva odpowiedzą nam w kompetentny sposób.

OFE w AVIVA

Ciekawą ofertą Aviva, jest także Otwarty Fundusz Emerytalny Commercial Union. To bardzo zyskowna propozycja dla wszystkich tych, którzy marzą o emeryturze w spokoju i w komfortowych warunkach na godnym poziomie. Do Fundusze także można przystąpić online, co jest bardzo wygodne.

Korzystając z propozycji renomowanej firmy Aviva, można liczyć na ciekawe promocje i zniżki. Np. ubezpieczając mieszkanie, można otrzymać Assistance całkowicie za darmo. Ubezpieczając zaś życie i zdrowie, można zyskać aż 10 000zł na zakup leków, co jest niesamowitą okazją.

Decydując się na ubezpieczenie mieszkania w Aviva, można liczyć na 12 % zniżkę, co także jest nie lada gratką. Wszelkie opłaty są bardzo niskie, a samo załatwienie ubezpieczenia czy przystąpienie do OFE, jest niezwykle proste i łatwe dla każdego. Warto zapisać się do OFE i skorzystać z jednej z najlepszych ofert finansowych na rynku w obecnym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *